Historia

Małe Trevi Pizzeria Trevi została otwarta 1 maja 1997 roku, będąc pierwszym tego typu lokalem w Gryfowie Śląskim. Wewnątrz znajdowało się zaledwie 16 miejsc siedzących, a w menu tylko pizza, spaghetti i dwie sałatki. Pomimo niewielkich rozmiarów pomieszczenia i skromnego menu, Trevi bardzo szybko zdobyło popularność. W restauracji często bywało tak tłoczno, że brakowało miejsc dla ciągle przychodzących Klientów. Stan ten zmienił się w roku 2002, kiedy to Restauracja-Pizzeria Trevi została przeniesiona do nowego i przestronnego lokalu usytuowanego w samym centrum miasta.

1 maja 2002 roku nastąpiło uroczyste otwarcie dzisiejszego Trevi, w którym znajduje się 60 miejsc siedzących, natomiast mała restauracja zakończyła swoją działalność 30 maja. Początkowo w menu nowej restauracji była pizza, dania obiadowe, chińskie i przekąski. Z czasem oferta byłą poszerzana, aby w dniu dzisiejszym dać naszym Gościom wybór spośród ponad 90 dań. Co istotne cały czas dbamy o jak najwyższą jakość serwowanych potraw. Przygotowujemy je w tradycyjny sposób, ze świeżych składników, bez środków chemicznych i konserwantów.

Od 2008 roku nasze potrawy można zamówić z dostawą do domu. Usługa ta cieszy się bardzo duża popularnością.

Po dziś dzień restauracja jest prowadzona osobiście przez właścicieli – rodzinę Jezierskich. Nazwę wymyśliła pani Krystyna Jezierska, czerpiąc inspirację z wizyty w Rzymie, jednak dokładne pochodzenie nazwy, to jej tajemnica.

Galeria zdjęć przedstawiających historię Trevi

Kategoria: Bez kategorii. Autor: admin
|
| RSS | Silnik: WP | Szablon: GFXedit | Design: Agencja Siła Przebicia | Spolszczenie: Adam Klimowski.